Lexpera Üye Kaydı – Öğrenci
Ücretsiz öğrenci üyeliği, Türkiye'de eğitim veren hukuk fakültelerine kayıtlı lisans öğrencilerinin eğitim amaçlı kullanımları içindir. Söz konusu üyelikler, hiçbir surette, Lexpera'dan ticari veya mesleki amaçlı eğitim dışı kullanım hakkı vermez. Üyelik bilgilerinin üçüncü kişilerle paylaşılması, üyeliğin iptalini ve On İki Levha'nın uğrayacağı olası zararlardan sorumlu tutulmayı sonuçlar.

E-posta


İsim & Soyisim

Telefon

Fakülte veya yüksekokul

Öğrenci Belgesi


Bilgilendirme Servisleri

On İki Levha Yayıncılık A.Ş. (Mersis No: 0642036043900018) tarafından 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun kapsamında SMS/kısa mesaj, anlık bildirim, otomatik arama, telefonla arama, bilgisayar, telefon, internet, sosyal medya ile online reklam ağları, bluetooth-beacon dahil kablosuz genel-özel bağlantılar ve ağlar, faks, e-posta/mail, her türlü bildirimler ve diğer elektronik iletişim araçları-kanalları yoluyla tarafıma ticari elektronik ileti gönderilmesine ayrıca onay veriyorum.


Aşağıda yer alan GÖNDER butonuna tıklamak suretle üyelik oluşturarak Aydınlatma Metni’nde yer alan ve Açık Rızanızı gerektiren işlemelerin her birine 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Açık Rıza vermektesiniz. Üye olmadan da sitemizi her zaman ziyaret edebilirsiniz ancak bu durumda üyelik gerektiren hizmetlerden yararlanamazsınız.